t e l. / f a x   9 1   5 7 7   2  7  2 7


s e k r e t a r i a t @ z s 5 . s t a r g a r d . p l

Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie

im. Tadeusza Tańskiego

UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Lista nauczycieli

LP PRZEDMIOT NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA
1 rewalidacja Kuźniak Alina
2 biblioteka Klim Barbara
3 biologia, chemia Ćwirta Mirosława
4 geografia Suleja Joanna
5 historia Borkowski Przemysław
6 historia, wos Szymanowski Marek
7 język niemiecki, historia, wos, krawiectwo Maślanka Marta
8 fizyka Olejniczak Jolanta
9 instruktor nauki jazdy Stanisław Drabczyk
10 instruktor nauki jazdy Budzik Tomasz
11 język angielski Błaszczuk Ireneusz
12 język angielski Cichanowicz Katarzyna
13 język niemiecki Bytniewska-Judasz Barbara
14 język niemiecki Pych-Lipińska Marta
15 język niemiecki Żurawska-Ubych Joanna
16 język polski Ignasiak Małgorzata
17 język polski Kwiatkowska Dorota
18 język polski Kuśmierek Urszula
19 język polski Szifer-Kamińska Katarzyna
20 matematyka Bielewicz Anna
21 matematyka Pietrzyk Małgorzata
22 matematyka Szejny Urszula
23 matematyka, informatyka Polakowska Magdalena
24 pedagog / rewalidacja Sztuba Marzenna
25 pedagog / WDŻ Ząbek Agnieszka
26 praktyczna nauka zawodu Bielach-Ginda Marzena
27 praktyczna nauka zawodu Bielski Krzysztof
28 praktyczna nauka zawodu Chomiak Jan
29 praktyczna nauka zawodu Liburska Marta
30 praktyczna nauka zawodu Kępska Renata
31 praktyczna nauka zawodu Kociuba Jan
32 praktyczna nauka zawodu Kosek Małgorzata
33 praktyczna nauka zawodu Kujawska Dorota
34 praktyczna nauka zawodu Maciejczak Roman
36 praktyczna nauka zawodu Nowicka-Chorągiewicz Monika
37 praktyczna nauka zawodu Olszewski Bogdan
38 praktyczna nauka zawodu Puchniarska Danuta
39 praktyczna nauka zawodu Pułka Izabela
40 praktyczna nauka zawodu Samujło Marzena
41 praktyczna nauka zawodu Stasiak Michał
42 praktyczna nauka zawodu Szymczyk Bożena
43 praktyczna nauka zawodu Tomaszewski Dariusz
44 praktyczna nauka zawodu Zieliński Arkadiusz
45 przedmioty zawodowe Józwa-Wnęk Joanna
46 przedmioty zawodowe Klimczewski Ryszard
47 przedmioty zawodowe Przybylska Ewa
48 przedmioty zawodowe Sałapata Jan
49 przedmioty zawodowe Muszyński Emanuel
50 przedmioty zawodowe, informatyka Popiołek Arkadiusz
51 przedsiębiorczość Nowicki Tadeusz
52 religia Łuczyk Krzysztof
53 religia Rozdeba Wiesław
54 religia, krawiectwo Pakowska Lidia
55 rewalidacja Kawszyn Jolanta
56 wychowanie fizyczne Chmielewski Tomasz
57 wychowanie fizyczne Flas Grzegorz
58 wychowanie fizyczne Gessner Szymon
59 wychowanie fizyczne Postawa Alicja
60 wychowanie fizyczne Wieczorkiewicz Sylwester
61 rewalidacja Miłek Eliza
62 psycholog Traczykoska Anna