UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

ZS nr 5 podejmuje współpracę z firmą Deel Serwis Sp. z o.

Zdjecie2   W dniu 13.09.2018r. w siedzibie firmy Deel Serwis Sp. z o.o. przy ulicy Gdańskiej 1 w Stargardzie zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Dyrektorem Zespołu Szkół nr 5 panią Jolantą Kawszyn a panem Danielem Leżuchem prezesem zarządu firmy.

Porozumienie ma na celu wypracowanie zasad wzajemnej współpracy w celu kreowania i organizacji wspólnych przedsięwzięć na rzecz rozwoju nauki, dydaktyki oraz praktyki w obszarze zainteresowań obu stron.
Firma Deel Serwis zajmuje się diagnostyką i naprawą samochodów ciężarowych. Zakres prac obejmuje m.in. diagnostykę komputerową (EDC, EBS, ECAS, APS, ZBR FFR i inne), elektrykę samochodową, obsługę i naprawę silników i skrzyń biegów (MAN, IVECO, SCANIA, MERCEDES, DAF i inne), obsługę
i naprawę układów paliwowych Common Rail, obsługę i naprawę naczep i przyczep (KRONE, SCHMITZ, KOGEL, WIELTON i inne).
Od września br. część uczniów ZS nr 5 uczący się w kierunkach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych oraz kierowca mechanik będzie doskonalić swoje umiejętności właśnie na stanowiskach warsztatowych w firmie Deel Serwis Sp. z o.o.