Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

DSC 0708   Dnia 3 września 2018 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Apel przygotowała klasa IV Ts pod kierunkiem pani Joanny Józwa-Wnęk.

W sentymentalnym rytmie SCHUMANA wspominaliśmy 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wyrazem szacunku i upamiętnienia września było zapalenie znicza pod Dębem Pamięci. Z szacunkiem powitaliśmy uczniów klas I, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkoie, zaś uczniom klas IV życzymy pomyślnego zdania egzaminu maturalnego, oraz ukończenia szkoły. Naszym nauczycielom życzymy wytrwałości w realizacji swoich planów, oraz satysfakcji z wykonywanej trudnej pracy. Nowy 2018/2019 rok szkolny otworzyła pani Dyrektor Jolanta Kawszyn życząc uczniom realizacji swoich zaplanowanych celów, marzeń i zainteresowań.
Z pozdrowieniem uczniowskim klasa IV Tm