UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

Kolejny sukces uczennicy naszej szkoły

12345  W dniach 7-8 czerwca na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyły się eliminacje centralne XVII edycji olimpiady OWiUR.

Do stolicy Dolnego Śląska przyjechali uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów w odbywających się w kwietniu eliminacjach okręgowych. Ponad 200 uczniów z całej Polski walczyło w 11 blokach tematycznych o tytuł „najlepszych z najlepszych”. Reprezentantka naszej szkoły Alicja Zubek zajęła 14 miejsce w bloku Technologia żywności i uzyskała tytuł finalisty. Uzyskany przez uczennicę tytuł, uprawnia do podjęcia studiów na wybranym przez siebie kierunku, na większości uczelni w całym kraju, zgodnym z blokiem tematycznym. Jest także zwolniona z części teoretycznej egzaminu zawodowego z wynikiem maksymalnym. Opiekunem uczennicy jest Małgorzata Kosek. Gratulujemy!