UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

ZS nr 5 na XLII Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

5555   W piątek 20 kwietnia 2018 w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach odbyła się organizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie czterdziesta druga okręgowa Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Wśród uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych z województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego tradycyjnie nie zabrakło również uczestników z naszej szkoły. Uczniowie ZS nr 5 startowali w blokach tematycznych: mechanizacja rolnictwa, gastronomia i technologia żywności pod opieką Jana Sałapaty i Małgorzaty Kosek. Kapela Maciej, startujący w bloku mechanizacja rolnictwa, zajął 6 miejsce. Uczennica klasy II Tż Alicja Zubek, startująca w bloku Technologia żywności, uzyskała tytuł najlepszego praktyka w bloku, zajęła 3 miejsce i zakwalifikowała się do eliminacji centralnych. Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy.

Pozdrawiam, M. Kosek