UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

OTWARTE SERCA!

folderthumb   I tym razem nie zawiedliśmy się na Honorowych Dawcach Krwi!
12 kwietnia 2018 r. odbyła się po raz trzeci w roku szkolnym 2017/2018 ogólnopolska akcja poboru krwi p .h.: ”Młoda Krew Ratuje Życie”.

Akcję zorganizowała i przeprowadziła Rejonowa Rada HDK PCK w składzie: p. Jerzy Bochenek, p. Renata Wojtakajtis, p. Marian Wojtakajtis wspólnie z terenową stacją Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.
W trakcie trwania akcji odwiedzili nas przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Stargardzie: zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu p. Magdalena Kukulak oraz przedstawiciel Wydziału ds. promocji zdrowia p. Joanna Pyza.
Do akcji zgłosiło się 51 uczniów. Po badaniach lekarskich zakwalifikowało się 38 uczniów, którzy oddali 17,100 litrów pełnej krwi. 12 uczniów oddało krew po raz pierwszy.
Z klas I, II i III krew oddali: Paweł Trusiewicz, Michał Piesyk, Małgorzata Cząstka, Paweł Serocki, Patrycja Pniewska, Sandra Libuda, Krystian Kołtunski, Paweł Werla, Piotr Tabiś, Szymon Studziński, Arkadiusz Kozera, Rafał Filocha, Gabriela Koczedof, Natalia Kowalska, Natalia Wlazłowska, Paweł Iwasiuk, Łukasz Ciupa, Filip Olczyk, Sarian Baran, Kamil Klimecki, Krzysztof Szajkowski, Paweł Terka, Oskar Świąder, Kacper Sosna.
Dziękujemy Honorowym Dawcom Krwi, którzy w tym roku szkolnym będą żegnać się z nauczycielami i społecznością szkolną.
Z klas IV: Oliwia Augustyn, Katarzyna Kulazińska, Martyna Bruhn, Pamela Tymczak, Wojciech Farbotko, Natalia Pakuła, Paulina Podgórska, Patrycja Jafra, Patryk Olbiński, Dariusz Kostka.
Z klas III: Piotr Lech, Łukasz Mościński, Dawid Kolankowski, Krystian Wodziński, Filip Strojny, Tobiasz Augustyn, Jakub Starzyński, Eryk Zdanowski, Kinga Rozalska, Karol Orłowski, Karol Bełtowski, Łukasz Banaś, Dawid Stryjaś, Nina Rybczyńska, Julia Dziwińska, Konrad Arczyński, Krzysztof Jałoszyński.
Szkolne organizatorki ogólnopolskiej akcji „ Młoda Krew Ratuje Życie” Marzenna Sztuba i Dorota Kujawska składają podziękowania uczennicom z klasy II Tż Klaudii Maziarz i Ani Jaskot za przygotowanie posiłku regeneracyjnego i obsługę.