„MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE” Styczeń 2018

folderthumb   Po raz drugi w roku szkolnym 2017/2018 odbyła się akcja poboru krwi pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Koordynatorem akcji był Przewodniczący Rejonowej Rady HDK PCK p. Jerzy Bochenek przy współpracy p. Andrzeja Łonia. Pobór krwi przeprowadziło Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Szczecinie. Do oddania krwi przystąpiło 43 uczniów , którzy łącznie oddali 18 litrów czystej krwi.
Darem życia podzielili się:
Pakuła Natalia, Kołtuński Krystian, Labiak Marcela, Kulazińska Katarzyna, Drozd Gabriela, Olbiński Patryk, Bruhn Martyna, Tymczak Pamela, Cząstka Małgorzata, Tasak Wiktoria, Niełacny Filip, Farbotko Wojciech, Błaszczyk Patryk, Kozera Arkadiusz, Gołąb Artur, Rybczyńska Nina, Dziwińska Julia, Rozalska Kinga, Augustyn Oliwia, Rogalska Kamila, Litwiniuk Patryk, Wlazłowska Natalia, Koczedof Gabriela, Kolankowski Dawid, Werla Paweł, Cieślik Karolina, Filipowicz Damian, Jałoszyński Krzysztof, Serocki Paweł, Trusiewicz Paweł, Banaś Kamil, Piesyk Michał, Mościński Łukasz, Malinowski Grzegorz, Baran Sarian, Ciupa Łukasz, Bełtowski Karol, Studziński Szymon, Kula Agnieszka, Wiśniewski Patryk, Terka Paweł, Szydłowski Sebastian.
Wśród honorowych dawców krwi znalazł się również starszy kolega Przekowiak Maciej.
Organizacją posiłku regeneracyjnego zajęli się uczniowie klasy IV Tż , za co serdecznie dziękujemy.
Z podziękowaniami: Marzenna Sztuba i Dorota Kujawska