UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

PODAROWALIŚMY SERCA

folderthumb   Młodzież naszej szkoły jest bardzo aktywna w wielu akcjach charytatywnych i wolontariackich na terenie miasta i powiatu. "PACZKA DLA RODAKA" to hasło charytatywnego koncertu , który odbył się w Stargardzkim Centrum Kultury gdzie zaznaczyła swoją obecność ,,Piątka''.

Tym razem uczniowie ZS nr 5 -klasa 3c pod kierownictwem Pani Renaty Kępskiej przygotowała przepyszne jak zawsze wypieki, którymi poczęstowano gości i wykonawców obecnych na koncercie .Słodkości miał również okazję posmakować Pan Prezydent Piotr Mync .Nie jest przypadkiem ,że to zaproszenie do współpracy przy oprawie koncertu skierowano do naszej szkoły. Działalność pionu cukierniczego jest znana mieszkańcom Stargardu z wielu imprez organizowanych w naszym grodzie. Uczniowie klasy 1 tż Natalia Głowacka I Bartek Pabich spisali się na medal lawirując z tacami wypieków wśród obecnych na koncercie.
Ogromne podziękowania dla uczniów i pani Renaty Kępskiej za zaangażowanie w promocję szkoły po raz kolejny.
Joanna Suleja koordynator wielu działań typu „Piątka” dla środowiska lokalnego