UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

Spotkanie świąteczne w ZS nr 5 grudzień 2017

folderthumb   14 grudnia 2017 roku odbyło się ,,Spotkanie Świąteczne”, na którym gościliśmy nauczycieli i uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Juliana Tuwima w Stargardzie.

Na naszych gości czekały przysmaki wigilijne oraz serdeczna atmosfera. W skupieniu obejrzeliśmy Jasełka, przygotowane pod kierunkiem p. Lidii Pakowskiej. Odwiedził nas również Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Gabrysia Mrozek, Paulina Podgórska i Dariusz Szulc pięknie śpiewali kolędy, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej o profilu cukierniczym przygotowali słodki poczęstunek. Odbył się również konkurs o tematyce bożonarodzeniowej. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody oraz gorące brawa od uczestników spotkania. Laureatami konkursu zostali: Michał Hofft, Arkadiusz Kozakiewicz, Przemysław Polak i Jakub Dzideczek. .
Nad całością czuwali opiekunowie: M. Samujło, D. Puchniarska, D. Kujawska, M. Liburska, M. Nowicka – Chorągiewicz i M. Sztuba życząc wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz mnóstwa prezentów pod choinką.