UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

ANDRZEJKOWO czyli ZDROWY STYL ŻYCIA NIE JEST NAM OBCY

andrzejkowofolderthumb   "O tańcu nie da się pisać ...taniec trzeba tańczyć" - Paulo Coelho
Propagowanie zdrowego stylu życia zawsze było w Zespole Szkół nr 5 priorytetem programu wychowawczego szkoły.

Prezentowane i przybliżane społeczności uczniowskiej w rożnej formie także z uwzględnieniem spotkań ze środowiskiem lokalnym. Zabawy andrzejkowe dla młodzieży szkolnej i dzieci z osiedla Lotniska są już tradycją. Sympatyczna integracja i pokazanie siebie w tańcu jest niezaprzeczalnym walorem tych spotkań. Aktywność fizyczna w tej formie jest szczególnie łatwa i dostępna dla wszystkich. Dziękujemy młodzieży i nauczycielom, którzy włączyli się do wspólnej zabawy. Pomysłodawcą i organizatorem jest sekcja turystyczna ZS nr 5.
"W tańcu możesz pozwolić sobie na luksus bycia sobą" Paulo Coelho
Z turystycznym pozdrowieniem Joanna Suleja