UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w ZS5 za rok szkolny 2016/2017

folderthumb   Uroczysta gala wręczenia dyplomów odbyła się 27 listopada br. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z udziałem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pana Maciej Kopcia, a gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać jeden - najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem albo uczeń o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.
Za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017 Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznano 184 uczniom z województwa zachodniopomorskiego, spośród nich 59 z powiatów polickiego i stargardzkiego oraz Miasta Szczecin.
Nagrodzoną uczennicą naszej szkoły, która odebrała dyplom podczas tej uroczystości jest Alicja Zubek z klasy 2Tż, która w ubiegłym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 5,15. Serdecznie gratulujemy!