UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

Uczniowie ZS5 laureatami konkursu „Moda na niepalenie”!!!

folderthumb   Dwóch uczniów naszej szkoły znalazło się wśród laureatów tegorocznego konkursu „Moda na niepalenie” zorganizowanego w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu przez Powiat Stargardzki, Powiatową Komendę Policji oraz Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną.

Zadaniem konkursowym było stworzenie utworu poetyckiego nawiązującego tematycznie do promowania zdrowego stylu życia, wolnego od nałogu palenia papierosów. Nagrodzonymi uczniami naszej szkoły są: Piotr Lech (kl. 3K)- wyróżnienie oraz Jakub Baran (kl. 1Ts)- III miejsce. Uroczyste wręczenie nagród odbyło 15 listopada 2017 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego, gdzie nasi laureaci stawili się w towarzystwie pani dyrektor Jolanty Kawszyn, pani Marty Maślanki oraz mamy Jakuba.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!