„ŚNIADANIE DAJE MOC”

folderthumb8 listopada obchodzony jest Dzień Zdrowego Śniadania, pod hasłem „Śniadanie Daje Moc”. Z tej okazji, młodzież naszej Szkoły, poproszona została o przeprowadzenie prelekcji oraz warsztatów o tematyce zdrowego odżywiania.

Uczniowie klas technikum żywienia: Łukasz Szala, Sandra Libuda, Ania Jaskot, Klaudia Maziarz, Lidka Kasicka i Adrian Kowalski, przygotowali i poprowadzili spotkanie dla dzieci i młodzieży Publicznej Szkoły Podstawowej w Chlebówku. Podczas spotkania podzielili się zdobytą wiedzą i doświadczeniem gastronomicznym z młodszymi kolegami a przygotowanie zdrowych zestawów śniadaniowych przyniosło wiele radości, eksplozję smaków i pozytywną energię wszystkim biorącym udział w spotkaniu.
Opiekunami przedsięwzięcia były Dorota Kujawska i Marta Liburska.
Z ciepłymi pozdrowieniami dla uczniów SP w Chlebówku, młodzież technikum żywienia ZS5