Zwycięstwo sztafety szwedzkiej chłopców maj 2017.

folderthumb   Dnia 18.05.2017 r. Zespół Szkól nr 5 uczestniczył w Mistrzostwach Powiatu w zawodach lekkoatletycznych – sztafeta 4x100 m i sztafeta szwedzka.

Zwycięską drużynę chłopców w sztafecie szwedzkiej reprezentowali: Michał Piesyk z klasy 2Tż, Paweł Kałuziak i Tomasz Krygier z klasy 2Ts oraz Tomasz Dzijak z klasy 3 Tk. Drużyna chłopców w sztafecie 4x 100 m zajęła IV miejsce a startowali w niej: Piotr Bednarski z klasy 1C, Daniel Kozdra i Hubert Kamiński uczniowie klasy 3Ts oraz Marcinak Eryk z klasy 1 Tż. Dziewczyny w sztafecie 4x100 m zajęły IV miejsce a startowały w niej uczennice z klasy 2Tż: Wiktoria Wójcicka, Nicoletta Wójcicka, Katarzyna Stawinoga i Patrycja Pniewska. Sztafeta szwedzka dziewczyn również zajęła IV miejsce a biegły w niej: Marcelina Labiak z klasy 2C, Sandra Libuda z klasy 2Tż, Paulina Podgórska z klasy 3 Tż oraz Justyna Zawadzka z klasy 3 C. Uczniami opiekowali się na zawodach nauczyciele: Alicja Postawa i Tomasz Chmielewski. Zwycięskiej ekipie gratulujemy a pozostałym uczniom dziękujemy za wysiłek i wolę walki.