Pluszak Ratownik

pluszak ratownik   W miesiącu marcu 2017 roku uczniowie naszej szkoły jako pierwsi w Stargardzie przyłączyli się do akcji „ Pluszak Ratownik”.

Jest to projekt organizowany przez stowarzyszenie NASZ STARGARD, a zebrane pluszowe zabawki będą przekazane między innymi Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie i będą mogły pomóc najmłodszym pacjentom zmniejszyć stres, a przez to zapomnieć na chwilę o bólu i strachu.
Na naszych uczniów zawsze można liczyć i tym razem udało się zgromadzić kartony pluszaków. Wszystkim którzy przyłączyli się do tej akcji dziękujemy, bo… „ Życie nie po to tylko jest by brać…”