III edycja szkolnego konkursu "Najlepszy kucharz ZS nr 5” i "Najlepszy cukiernik ZS nr 5”

folderthumb   Odbyła się trzecia edycja konkursu na najlepszego kucharza i najlepszego cukiernika ZS nr 5. Pierwszy etap konkursu to eliminacje klasowe. Młodzież rozwiązywała test składający się z 40 pytań.

Osoby z najwyższą punktacją przeszły do eliminacji szkolnych i ponownie pisały test. 10 osób z najwyższą punktacją z klas cukierniczych i gastronomicznych przeszło do części praktycznej konkursu, w której musieli wykazać się inwencją twórczą i przygotować swoje popisowe danie lub tort.
W zmaganiach praktycznych, kulinarnych i cukierniczych wzięli udział:
Najlepszy cukiernik: Klaudia Gazda, Letycja Cieśla, Katarzyna Kolano, Dominika Wojciechowska, Gabriela Koczedof.
Najlepszy kucharz: Przemysław Zalewski, Paweł Trusiewicz, Gabriela Drozd, Ewa Salamon, Dominika Pacyna.

25 kwietnia 2017 r. o godzinie 9.00 w sali c100 odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.
Organizatorami konkursu były: Marzena Samujło, Danuta Puchniarska, Dorota Kujawska, Monika Nowicka - Chorągiewicz.