UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Warsztaty StartUp Shaker

2   W dniach 28-29 listopada 2018 roku sześcioosobowa drużyna uczniów z naszej szkoły w składzie: Jakub Baran, Krzysztof Kochański, Daniel Zawadzki, Krystian Listwoń, Kacper Makowski, pod opieką Pana Tadeusza Nowickiego wzięła udział w warsztatach StartUp Shaker, które odbyły się w Zespole szkół nr 1 w Stargardzie.

Zadaniem uczestników było stworzenie własnego pomysłu na innowacyjny biznes i dokonanie jego profesjonalnego opracowania pod okiem doświadczonych trenerów ze StartUp Academy. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób przygotować ofertę swojej firmy i jakie narzędzia można wykorzystać w celu jej promowania. Stworzyli stronę internetową swojego pomysłu na biznes, wizytówki i grafikę promującą. Nauczyli się jak stworzyć plan biznesowy i w jaki sposób dotrzeć do potencjalnych klientów. Warsztaty zakończyły się przedstawieniem pomysłów poszczególnych drużyn. Uczestnicy zdobyli cenną wiedzę, która może im się przydać w przyszłości.